Rejestracja konta advOcadO.pl

 

 

rejestracja konta | logowanie | panel użytkownika | opcje panelu użytkownika | publikacja ogłoszenia

 

 


Rejestracja konta oraz publikacja ogłoszenia w advOcadO.pl jest BEZPŁATNA


 

 

 

 

 

 

 

 

ZAKŁADANIE KONTA

 

W przypadku urządzeń z większą rozdzielczością (komputery, laptopy, tablety ...) proces założenia konta na portalu advOcadO.pl rozpoczynamy klikając na przycisk ZALOGUJ SiĘ lub ikonę użytkownika. Oba elementy znajdują się w prawym górnym rogu ekranu na belce z logo advOcadO. Kliknięcie przeniesie nas na stronę z kartą formularza logowania się do portalu. Na karcie formularza w prawym dolnym rogu klikamy ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ.

 

 

 

 

 

 

 

W przypadku urządzeń z mniejszą rozdzielczością (telefony, tablety, nettopy ...) proces założenia konta na portalu advOcadO.pl rozpoczynamy klikając na ikonę użytkownika znajdującą się w prawym górnym rogu ekranu pomiędzy lupą a ikoną menu. Z wyświetlonego menu wybieramy ZAREJESTRUJ NOWE KONTO  

 

 

 

 

 

 

 

POLA FORMULARZA REJESTRACJI NOWEGO KONTA

Twoje Imię/Nazwa to nazwa użytkownika konta portalu advOcadO Dozwolone treści w tym miejscu to imię i nazwisko lub ich skrót, nazwa firmy, kancelarii, profesji. Elementy te można także łączyć np:
Adwokat Jan Kowalski, J. Kowalski, Kancelaria Adwokacka J. Kowalski, Agent Ubezpieczeniowy Kowalski Jan, Rzeczoznawca motroryzacyjny J. Kowalski, itp.

 

Zabronione jest w tym miejscu używanie nazw tworzonych z treści innej niż dozwolona oraz podawanie jakichkolwiek danych kontaktowych włącznie z adresami stron internetowych oraz danych lokalizacyjnych.

 

 

Dlaczego właśnie tak? - Wprowadzane treści szybko , sprawnie i skutecznie indeksowane są przez naszą wyszukiwarkę. Dzięki zachowaniu określonych zasad otrzymujemy najwyższą skuteczność tego procesu.

 

 

 

Hasło to składające się minimalnie z 6 znaków hasło, które posłuży do logowania się na portalu advOcadO.pl. Radzimy aby hasło nie było łatwe do odgadnięcia. Dobrą zasadą jest stosowanie haseł składających się z minimum 8 znaków i zawierających przynajmniej jedną literę małą przynajmniej jedną literę wielką, przynajmniej jedną cyfrę, przynajmniej jeden znak specjalny.

 

Hasła przechowywane są w naszej bazie w postaci zaszyfrowanej i nie ma możliwości aby ktokolwiek, włącznie z nami podejrzał zawartość hasła. Nie wprowadziliśmy żadnych reguł i zasad standaryzujących tworzone hasła poza przymusem użycia minimalnie 6 znaków.

 

Powtórz hasło to pole w którym musisz ponownie wpisać hasło celem potwierdzenia jego poprawności  

 

 

 

E-mail. Adres e-mail, który posłuży jako login w procesie logowania do portalu advOcadO.pl. Na ten adres prześlemy Ci również informację o aktywacji konta i przyszłej aktywacji ogłoszenia.

 

 

 

Telefon komórkowy to pole nieobowiązkowe, w którym możesz ale nie musisz podawać swojego numeru telefonu. Pole wprowadziliśmy celem szybszej weryfikacji oraz w razie gdyby zaistniała taka potrzeba szybszego kontaktu z naszymi użytkownikami.

 

 

 

 

 

Klikając przycisk  UTWÓRZ KONTO dotarłeś do końca procesu rejestracji  konta, które teraz oczekuje na akceptację moderatora portalu advOcadO.pl. O akceptacji powiadomimy Cię wiadomością e-mail.

 

 

 

 

 

 

 

 

rejestracja konta | logowanie | panel użytkownika | opcje panelu użytkownika | publikacja ogłoszenia