Publikacja ogłoszenia w advOcadO.pl

 

 

rejestracja konta | logowanie | panel użytkownika | opcje panelu użytkownika | publikacja ogłoszenia 

 

 


Rejestracja konta oraz publikacja ogłoszenia w advOcadO.pl jest BEZPŁATNA


 

 

 

Publikację ogłoszenia w advOcadO.pl - najlepszej wyszukiwarce pomocy prawnej rozpoczynamy od zalogowania się na swoje konto w advOcadO (informacja - logowanie do advOcadO.pl). Po poprawnym zalogowaniu otrzymujemy dostęp do opcji OPUBLIKUJ OGŁOSZENIE.

 

 

 

 

 

 

user_belt

W przypadku urządzeń z większą rozdzielczością (komputery, laptopy, tablety ...) będzie to przycisk OPUBLIKUJ OGŁOSZENIE znajdujący się w prawym górnym rogu ekranu pomiędzy ikoną użytkownika a przyciskiem WYLOGUJ SIĘ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W przypadku urządzeń z mniejszą rozdzielczością (telefony, tablety, nettopy ...) będzie to opcja zamieszczona na 2 pozycji menu serwisu, zaraz pod pozycją "Strona główna".

 

 

 

 

Po wybrarniu opcji opublikuj ogłoszenie zostaniemy przeniesieni do karty publikacji ogłoszenia.

 

 

 ---------------------------------------------------------------

 

KARTA PUBLIKACJI OGŁOSZENIA

 

 

 

KROK 1 - KATEGORIA, TYTUŁ, OPIS, LOKALIZACJA

 

1. Wybierz kategorię a jeżeli wybrana przez ciebie kategoria to Aplikant wybierz również jedną z dwuch podkategorii

 

2. Wpisz tytuł (maksymalnie 50 znaków) - powinien zawierać słowa kluczowe dla wyszukiwarki i być jak najkrótszy np. Adwokat Jan Kowalski lub Kancelaria Adwokacka Jan Kowalski albo Kancelaria Adwokacka PRAWO, Adwokat Jan Kowalski, Komornik Jan Kowalski...

!!! ZABRONIONE JEST pisanie całych wyrazów wielkimi literami i używanie znaków, podawanie w tym miejscu danych innych niż imię, nazwisko, profesja, nazwa firmy/kancelarii

 

 

3. OPIS (maksymalnie 2000 znaków) tutaj możesz podać dni oraz godziny urzędowania oraz wszystko to czym zachęcisz osoby poszukujące pomocy prawnej do kontaktu właśnie z Tobą. Nie rozpisuj się. Najlepiej zadziała minimalna ilość treści w połączeniu z maksymalnym trafieniem w sedno.

 

!!! ZABRONIONE JEST pisanie całych wyrazów wielkimi literami i nieuzasadnione używanie znaków, podawanie w tym miejscu danych kontaktowych.

 

 

4) DANE KONTAKTOWE oraz NUMER TELEFONU KOMÓRKOWEGO. Pod adresem e-mail znajdziesz pole, po zaznaczeniu którego Twój adres e-mail będzie widoczny na stronie ogłoszenia. Zaznacz te pole jeżeli chcesz aby e-mail był widoczny.

 

---------------------------------------------------------------

 

KROK 2 - ZDJĘCIA

 

 

TYLKO W FORMACIE --- JPG 800x600 --- maksymalny rozmiar pliku=150 KBDo swojego ogłoszenia musisz dodać przynajmniej jedno zdjęcie a możesz dodać maksymalnie dwa zdjęcia. Dozwolone zdjęcia to zdjęcia przedstawiające:


typ1. Ciebie (Twoje zdjęcie)
typ2. Twoje biuro lub budynek, w którym mieści się Twoje biuro
typ3. Twoje logo - Tylko w 2 kolorach z czego jeden kolor to czarny lub biały. Drugi kolor jest kolorem dowolnym (o ile nie wpływa na powagę odbioru portalu) np. biały tekst i logo na ciemno zielonym tle, czarny tekst i logo na żółtym tle ...

!!!ZABRONIONE JEST dodawanie zdjęć typu 1 i 2 z naniesioną treścią oraz dodawanie zdjęć typu 3 z naniesionymi danymi kontaktowymi.

 

---------------------------------------------------------------

 

KROK 3 - POLA WYBORU NIEOBOWIĄZKOWE

 
Pola:
rozpoczęcie działalności, uczelnia, tytuł/stopień nie są polami obowiązkowymi. Uzupełnij je jeżeli chcesz.

JĘZYKI OBCE to także pola nieobowiązkowe.

Pozostałe opcje KROKU 3 są rózne dla róznych kategorii i także sa polami nieobowiązkowymi.

 

 

---------------------
Po kliknięciu OPUBLIKUJ OGŁOSZENIE Twoje ogłoszenie zostanie przesłane moderatorowi advOcadO.pl. Po moderacji, która zazwyczaj trwa do 24 godzin ogłoszenie ukaże się na stronie serwisu.