Opcje panelu użytkownika advOcadO.pl

 

 

rejestracja konta | logowanie | panel użytkownika | opcje panelu użytkownika | publikacja ogłoszenia 

 

 

 

 

 

 

 

 

Po przejściu do panelu użytkownika (informacja - panel użytkownika) znajdujemy się na stronie START menu użytkownika.

 

 

 

po prawej stronie ekranu widzimy:

 

wykres statystyki odsłon ogłoszenia oraz kliknięć numeru telefonu z ostatnich 12 miesięcy

panele opcji Aktywne ogłoszenia | w Moderacji | Wygasłe | Profil

 

 

 

Menu umieszczone po lewej stronie ekranu:

 

menu MOJE OGŁOSZENIA

 

AKTYWNE - po kliknięciu zostaniemy przeniesieni na kartę AKTYWNE OGŁOSZENIA panelu użytkownika. Gdy opublikujemy ogłoszenie i zostanie ono zatwierdzone przez moderatora pojawi się na tej karcie. Ogłoszenia które znajdują się na tej karcie są widoczne na stronach portalu advOcadO.pl.

Z poziomu karty AKTYWNE możemy edytować ogłoszenie, zmienić jego treść zmienić lub dodać zdjęcia, zmienić numer telefonu przypisany do ogłoszenia (informacja - edycja ogłoszenia). Każa zmiana w ogłoszeniu powoduje przeniesienie ogłoszenia na kartę W MODERACJI i oczikiwanie na ponowne zatwierdzenie ogłoszenia przez moderatora. Jeżeli kliknąłeś pzycisk EDYCJA przypadkowo i nie chcesz dokonać zmian - opuść stronę edycji ogłoszenia przez kliknięcie wstecz w swojej przeglądarce internetowej lub wpisanie innego adresu w pasku adresu przeglądarki. Nie klikaj przycisku ZAPISZ na dole ogłoszenia.

 

 

W MODERACJI- po kliknięciu zostaniemy przeniesieni na kartę W MODERACJI panelu użytkownika. Tutaj pojawiają się ogłoszenia, które są w trakcie moderacji. Ogłoszenia w trakcie moderacji nie są widoczne na stronach portalu. Z poziomu karty W MODERACJI możemy edytować ogłoszenie, zmienić jego treść zmienić lub dodać zdjęcia, zmienić numer telefonu przypisany do ogłoszenia (informacja - edycja ogłoszenia)

 

WYGASŁE - po kliknięciu zostaniemy przeniesieni na kartę WYGASŁE panelu użytkownika. Tutaj pojawiają się ogłoszenia, które wygasły i nie są widoczne na stronach portalu.

 

 

 

menu MOJE KONTO

 

START - strona główna PANELU UŻYTKOWNIKA advOcadO.pl - najlepszej wyszukiwarki pomocy prawnej. Na tej stronie dostępna jest statystyka ogłoszenia oraz panele opcji Aktywne ogłoszenia | w Moderacji | Wygasłe | Profil

 

POWIADOMIENIA - opcja, którą rozwijamy i w chwili obecnej nie jest jeszcze aktywna.

 

MÓJ PROFIL - przenosi nas do karty danych profilu użytkownika.

 

 

 

 

 

INFORMACJE PERSONALNE

 

imię/nazwa - Zawiera dane wpisane przez Ciebie w formularzu rejestracji w procesie rejestracji konta (informacja - rejestracja konta) w serwisie advOcadO.pl.

 

E-mail - Zawiera adres e-mail użyty przez Ciebie w formularzu rejestracji w procesie rejestracji konta w serwisie advOcadO.pl.

 

Telefon komórkowy - Zawiera numer telefonu wpisany przez Ciebie w formularzu rejestracji w procesie rejestracji konta w serwisie advOcadO.pl.

 

Telefon stacjonarny - Miejsce na wpisanie Twojego numeru telefonu stacjonarnego. Podany tutaj numer telefonu bęzie widoczny dla wszystkich odwiedzających portal w Twojej zakładce advOcadO profil. Jeżeli nie masz lub nie chcesz podawać stacjonarnego numeru telefonu, pozostaw to miejsce puste.

 

Krótka informacja o Tobie - Miejsce dla Ciebie, które możesz wykorzystać na informacje związane z prowadzoną działalnością ale nie związane z treścią ogłoszenia. Możesz tutaj podać takie informacje jak: godziny i dni urzędowania, podać datę Twojej niedostępności spowodowanej urlopem, itd.

 

 

 

 

 

KONTAKT I LOKALIZACJA

 

Lokalizacja  - To pole na Twoje dane lokalizacyjne - miasto oraz wojewódźtwo.

 

Ulica  - To pole na Twoje dane lokalizacyjne - nazwa ulicy.

 

Kod Pocztowy - To pole na Twoje dane lokalizacyjne - kod pocztowy.

 

strona www - To pole na podanie adresu Twojej strony internetowej. Adres musi być adresem działającym i musi kierować na stronę głowną Twojej domeny. Nie może kierować na strony portali społecznościowych, konta w serwisach wizytówkowych, blogach itp.

 

 

 

 

 

 

 

ZMIEŃ HASŁO

Pozwala w razie konieczności na zmianę hasła logowania do advOcadO.pl - najlepszej wyszukiwarki pomocy prawnej.

 

 

 

 

 

PROFIL PUBLICZNY - Klikając na tę opcję zostaniesz przeniesiony do karty publicznej swojego profilu. Będziesz widział Kartę swojego profilu tak jak widzą ją wszystcy odwiedzający oraz użytkownicy advOcadO.pl - najlepszej wyszukiwarki pomocy prawnej.

 

 

WYLOGUJ - Klikając wyloguj zostaniesz wylogowany z advOcadO.pl i do ponownego zalogowania strony portalu będziesz przeglądał jako gość.

 

 

 

 

 

 

 

rejestracja konta | logowanie | panel użytkownika | opcje panelu użytkownika | publikacja ogłoszenia