Katarzyna Ściborowska Kancelaria Adwokacka

Opublikowano 1 miesiąc temu
ID #32
1 Zdjęcie
Katarzyna Ściborowska Kancelaria Adwokacka
Opublikowano 1 miesiąc temu

Opis

Jestem adwokatem i mediatorem. Od 2015 roku prowadzę własną kancelarię adwokacką w Krakowie. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, karnym i cywilnym. Moja codzienna praca jako adwokata to prowadzenie klientom spraw sądowych, ale również udzielanie porad prawnych a także opiniowanie umów. Zawsze działam z pełnym zaangażowaniem. Zdaję sobie sprawę, że specyfika niektórych spraw, zwłaszcza rodzinnych, wymaga częstego kontaktu a nawet codziennych konsultacji, zwłaszcza na początku sprawy – zawsze jestem na to gotowa.

Od 2020 roku jestem wpisana na listę stałych mediatorów przy Sądach Okręgowych w Gliwicach i Krakowie. Jestem również mediatorem w Centrum Mediacji przy Naczelnej Radzie Adwokackiej oraz mediatorem Sądu Polubownego przy Komisji Nadzoru Finansowego. Uczestniczyłam w licznych szkoleniach z zakresu mediacji, m.in. „Przestrzeń dla mediacji w postępowaniu upadłościowym i restrukturyzacyjnym” oraz „Mediacja w sprawach pracowniczych – analiza przypadku, symulacja postępowania mediacyjnego wraz z jego omówieniem”.

Nieustannie się kształcę. W 2017 roku uzyskałam dyplom ukończenia studiów podyplomowych „Akademia Spółek” organizowanych przez Szkołę Główną Handlową w Warszawie a w 2021 roku – dyplom ukończenia studiów podyplomowych „Wycena nieruchomości”.

Władam językiem angielskim (w tym prawniczym, Certyfikat TOLES Higher), a także hiszpańskim i francuskim.

informacje

uczelnia: Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
tytuł / stopień: mgr
ZASTĘPSTWA procesowe:
prawo cywilne:
prawo karne:
prawo rodzinne:
prawo gospodarcze:

języki obce

angielski
francuski
hiszpański

Patronat

 

Kontakt z ogłoszeniodawcą

  Użytkownik
  Rejestracja 23. Apr 2022
  Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą.

  ogłoszeniodawca

  Rejestracja 2022/04/23

  Lokalizacja

  Ogłoszeniodawca nie udostępnił informacji o lokacji
  Św. Bronisławy 11/2